З метою вивчення стану підготовки закладів бюджетної сфери, які розташовані на території Дудчинської, Тавричанської, ЗаозерненськоЇ Червоноперекопської  сільських рад, комісією у складі головного спеціаліста сектору ЖКГ та НС РДА Ярошенко В.В., завгоспа КРЦПМСД Кумінової Л.М., директора КУ КРОБ Найдьон Т.В., інспектора з організації експлуатації будівель та споруд відділу освіти, молоді та спорту Котія В.С., головного спеціаліста відділу культури Саламахіної Т.М. 31.07.2013 року було здійснено перевірку щодо підготовки їх до опалювального сезону 2013/14 року .

За результатами перевірки заклади соціальної сферм вцілому голові до роботи взимку. Але існують питання, які потребують вирішення.

Стосовно сільських закладів культури слід зазначити наступне. Потребує проведення ремонтних робіт підлога глядацької зали Дудчинського СБК . В Мар’янівському клубі слід здійснити частковий ремонт покрівлі та вирішити питання щодо огородження території клубу. Прилегла територія потребує приведення в належний стан. Калинівський сільський клуб – потребує проведення ремонту глядацька зала.

У Мар’янівській сільській бібліотеці необхідно відремонтувати підлогу, стіни, пофарбувати вікна.   Дудчинська сільська бібліотека – потребує ремонту стеля, підлога. Слід пофарбувати  Петропавлівську та Калинівську  бібліотеки, у     Червоноперекопській – підлогу.

Крім того, перевірено також стан утримання пам’ятників, що розташовані на території населених пунктів.

В освітніх закладах ситуація склалася наступним чином.

В основному корпусі Дудчинської ЗОШ І-ІІІст. наявні певні ознаки аварійності будівлі (тріщини на стіні спортзалу), існує необхідність проведення капітального ремонту покрівлі, зовнішньої мережі водопостачання, вимощення, каналізаційної мережі кухні, заміни віконних блоків. В котельній потребують ремонту 2-а циркуляційні насоси. Необхідна заміна димогарної труби.

В  Заозерненській ЗОШ І-ІІІст. наявні певні ознаки аварійності будівлі (тріщини на стіні спортзалу). Обладнання топкових приміщень не відповідає нормативним вимогам, а саме, відсутні витяжна вентиляція, циркуляційні насоси. Частина покрівлі (з металевим покриттям) потребує капітального ремонту. Необхідно здійснити вимощення,  капітальний ремонт санвузлів, замінити віконні блоки.

В основному корпусі Тавричанської ЗОШ І –ІІІ ст. потребує капітального ремонту покрівля та  вимощення. Недостатнє утеплення зовнішньої теплової мережі.

В основному корпусі та корпусі початкових класів Червоноперекопської  ЗОШ І-ІІІст. потребує капітального ремонту система опалення та покрівля. Необхідна заміна вікон та дверей.  В корпусі початкових класів відсутній внутрішній туалет.

У Мар’янівській ЗОШ І-ІІст., Калинівській та  Подівській ЗОШ І ст. вимощення будівлі потребує ремонту. Крім того, в останній – необхідно провести ремонт покрівлі та стін складу.

В результаті перевірки медичних закладів виявлено, що продовжують збільшуватись тріщини будівлі,  в якій розташований Мар’янівський ФАП. Відсутнє  водопостачання у ФАП с. Ольгівка.

На виявлені недоліки вказано керівникам установ та структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ