Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-23.

24 вересня 2013 року відбулось виїзне засідання колегії Каховської районної державної адміністрації на території Чорноморівської сільської ради під головуванням голови районної державної адміністрації Сторчака В.П. за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ, організацій, голів сільських рад.

Прохолодний осінній ранок в додаток з невеликим дощем зібрав членів колегії на території сільського клубу. Вступним  словом голова райдержадміністрації відкрив оглядову частину виїзної колегії, а голова  Чорноморівської сільської ради Гузь В.В. коротко довів до відома громадськості про загальний стан справ на селі.

Учасниками колегії традиційно було розпочато огляд  об’єктів соціального значення, а саме будинок сільської ради, ФАП,  який повністю забезпечений вугіллям до опалювального сезону, дитячий садок «Орлятко», Чорноморівська загальноосвітня школа. Перед початком огляду школи голова Каховської державної адміністрації Сторчак В.П. разом  з керуючим справами районної ради Любаком В.І. виконали почесну місію – посадили на добру пам’ять  берізку.  Загалом навчальний заклад залишив по собі у всіх присутніх добрі враження – в школі вставлені 23 пластикових вікна, дії автономне водопостачання, а також чудова спортивна інфраструктура і музей історії села.

 

Пленарна частина колегії розпочалася із урочистого вручення 11 планшетів від голови Каховської державної адміністрації, голови Каховської районної організації Партії регіонів Сторчака В.П. дільничним інспекторам Каховського РВ УМВС. Використання планшетів дасть можливість  місцевим дільничним фіксувати порушення правопорядку на відео та бути на постійному відеозв’язку з керівництвом РВ УМВС.

В свою чергу начальник Каховського РВ УМВС Солодкий В.К. подякував голові районної державної адміністрації за подарунок і завірив присутніх, що правоохоронці відділу і надалі захищатимуть законні інтереси громади Каховщини.

 

Про стан забезпечення  соціальним обслуговуванням громадян, які потребують надання соціальних послуг, виступив Чуприна С.П., директор Каховського районного територіального центру соціального  обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. В контексті виступу Сергій Петрович стисло розповів про роботу установи, а також про перелік інноваційних послуг, які надає центр та  про розширення співпраці з Червоним хрестом, волонтерськими службами у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В. Януковича. Також, Чуприна С.П. зупинився і на проблемах, серед яких кадрова проблема, розміщення територіального центру  соціального обслуговування у приміщенні, до якого немає  доступу   людям   із  обмеженими  фізичними  можливостями. Володимир Петрович запевнив, що буде знайдено нове приміщення з більш комфортними умовами для користувачів послуг соціального центру. По цьому питанню виступили з доповненнями Сидоренко І.А., начальник управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації, Величенко Т.Л. та Лобунько Г.П., сільські голови Роздольненської, Червоноперекопської сільських рад, Любак В.І., керуючий справами районної ради. Підсумувала виступи і загалом всю роботу Каховського районного територіального центру соціального  обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Тертична Т.С., заступник голови районної державної адміністрації .

 

Про роботу виконкому Розолюксембурзької сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” доповіла заступник голови районної державної адміністрації Вакулич О.В.

Головну увагу виступаюча звернула на проблемні питання роботи виконавчого комітету сільської ради, серед яких встановлення лічильників у населення, здійснення ремонтних робіт в сільському будинку культури тощо. Детально на питаннях бюджету сільської ради виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Татунова Н.М., яка порадила сільському голові детально планувати видатки з місцевого бюджету та спрямовувати кошти, що надходять на вирішення проблемних питань громади. Згодом головуючий колегії надав слово сільському голові Розо – Люксембурзької сільській голова Босаченку О.О., який коротко доповів про заходи, які проводитимуться на усунення виявлених порушень.

Підсумовуючи розгляд зазначеного питання Володимир Сторчак дав термін сільському голові до кінця року змінити ситуацію в сільській раді на краще.

До відома учасників колегії були доведені  інформації щодо роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних установ з питань попередження домашнього насильства та про  реалізацію управлінням  соціального захисту населення районної державної адміністрації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», виступаюча Сидоренко І.А., – начальник управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації. Інформацію стосовно стану виконання спільних заходів Угоди щодо регіонального розвитку Херсонської області між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою члени колегії вирішили заслухати протокольно.

 

На завершення виїзної колегії у заключному слові голова Каховської районної державної адміністрації Володимир Петрович Сторчак зазначив, що кадри вирішують все і саме від керівника району, установи чи територіальної громади залежить стан справ.