04.10.2013 року спеціально до Дня працівників освіти в РБК ім. Фрунзе відбулися святкові урочистості, участь в яких взяв голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П.

Також на святі були присутні заступники голови райдержадміністрації Балабанов В.Г., Тертична Т.С., голова Каховської районної ради Крупін М.П.  керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, керівники підприємств, представники громадськості та заслужені ветерани освітньої галузі.

Виховання молодого покоління – величезна відповідальність і нелегка праця. Ваші зусилля – це запорука майбутнього, адже від сьогоднішнього школяра завтра залежатиме стабільність та процвітання району, області, України, – сказав у своїй привітальній промові Сторчак В.П.

Нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича спрямовані на створення умов для всебічного розвитку дітей нашої держави. При підтримці влади ваші здобутки будуть ще вагомішими. Шановні освітяни, бажаю Вам невичерпних творчих сил, здоров’я і наснаги.  Нехай Вас і Ваших дітей об’єднує одна мета – зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі оцінки, тепло привітав освітян голова райдержадміністрації Володимир Сторчак.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра