На високій ноті патріотизму і молодецького запалу пройшов на Херсонщині ІІ (обласний) етап Всеукраінськоі військово – патріотичной дитячо – юнацькоі Гри (“Сокіл”) “Джура” 2018: Південний_форпост”, організаторами якоі був комунальний заклад “Центр туристсько-краєзнавчоі творчості учнівськоі молоді” Херсонськоі обласноі ради. Змагання проходили на базі  дитячого оздоровчого табору «Ювілейний» с.Красне, Скадовського р-ну.

Команди з 23 районів, міст та селищних рад змагалися за перемогу в грі, яка включала 11 видів змагань та конкурсів. За підсумками всіх видів змагань визначилася трійка лідерів. Переможцем обласного етапу гри “Джура” став рій “Прикордонник” Каховського району. Тож перехідні нагороди переможця  гри «Джура» – булава та шабля будуть цілий рік знаходитися в нашому Каховському районі.

Змагаючись з 24 командами Херсонщини рій «Прикордонник» показав прекрасні результати у 11 видах конкурсів та змагань гри «Джура» – «Впоряд», «Рятівник», «ШТурМ», «Чумацький шлях», «Смуга перешкод»,«Перетягування канату», «В колі друзів», «Добре діло», «Влучний стрілець», «Відун», «Таборування

Завершенням обласного етапу гри стала показова хода усіх учасників вулицями міста Скадовська до місця закриття.
Всім переможцям та призерам були вручені медалі, грамоти та Кубки. Команда переможець отримала від громадськоі організаціі “Ветеранів – воінів АТО на Сході Украіни” перехідну шаблю та булаву, команда що посіла ІІ місце отримала сертифікат на 5 денну подорож до міста Львів у серпні.
Вітаємо переможців у ІІ етапу Всеукраінськоі дитячо-юнацькоі військово- патріотичноі Гри “Сокіл” (“Джура”) наших «Прикордонників», команду Любимівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 !!!! Бажаємо їм успіхів на ІІІ етапі гри, який буде проходити в Киівській області в м. Біла Церква.

Ми пишаємося нашими учнями та педагогами, адже вони власним прикладом надихають своїх земляків до формуванняна ціональносвідомої, духовно багатої особистості з активною життєвою та громадянською позицією.

Жовтень 2018
« Вер