Щороку представники  Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  приймають участь  у  проведенні конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»  та організації  виставки малюнків. Цього року також  учні різного віку загальноосвітніх шкіл  Каховського  району  прийняли активну участь у проведенні конкурсу,  до відділення  надійшло   73 малюнки, які надіслано  до Головного управління Держпраці в Херсонській області. Активність школярів свідчить про їх інтерес до питань охорони праці, а також усвідомлення необхідності та важливості вивчення та додержання правил безпеки у всіх сферах життя.

В Головному управлінні Держпраці у Херсонській області відібрано кращі художні роботи учасників  та визначено переможців  регіонального (обласного)  туру VIIІ Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». Під час відбору журі, насамперед, враховувало відповідність малюнків тематиці конкурсу, їх самостійність та оригінальність, дотримання технічних вимог у процесі виконання художніх робіт.

Переможцями   регіонального (обласного)  туру VIIІ Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»  середньої вікової групи   (автори робіт віком від 11 до 14 років) стали:

І місце    –     Олександра Мирошниченко, учениця ЗОШ Малокаховського навчально-виховного закладу;

ІІІ місце –  Дмитро Філозоп,  учень ЗОШ Малокаховського навчально-виховного закладу .

Малюнки переможців регіонального туру у квітні поточного року візьмуть участь у Фіналі Всеукраїнського конкурсу (м.Київ), який організовує редакція журналу ДП «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  вітає переможців Олександру Мирошниченко  та Дмитра Філозопа,  малюнки яких посіли призові місця, та бажає їм перемоги у фіналі конкурсу!

Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу,  їх батькам, вчителям та керівникам навчальних закладів за активну участь.

Людмила Рожок, страховий експерт Каховського відділення УВД ФССУ

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.