Грудень 2022
« Лис
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-12-06.

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю з Днем Знань та початком нового навчального року – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Особливі вітання малечі, яка цього року вперше ступає на поріг до країни знань. Це – значна подія у вашому житті, ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу.

Впевненості, натхнення та наснаги бажаю нашим випускникам, для яких сьогодні перший шкільний дзвоник пролунає востаннє. Бажаю вам успішно пройти всі випробування, отримати по закінченню навчання найкращі результати й здобути професію, яка була б вам до душі та приносила задоволення.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави.

З нагоди свята бажаю всім учням успішного навчального року, а педагогам – натхнення, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.

З повагою,

голова районної державної адміністрації                               Наталя СТАДНІК