букетШиро вітаю Вас з професійним святом- Днем державної служби!

Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Висловлюю  Вам  велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

З особливим теплом ми сьогодні згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь Каховського району.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

Голова районної державної адміністарції             Валерій Салтиков

Вересень 2018
« Сер

• Засідання