В контексті реалізації ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання та забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави  19 вересня в Каховській філії «Херсонгаз» відбулась виробнича нарада з питань закінчення робіт по підвідному та розподільчому газопроводу в селі Мар’янівка під керівництвом першого заступника голови Каховської районної державної адміністрації В.    Балабанова

Віктор Григорович   доповів, що в селі Мар’янівка бажаючих підключитися до газопроводу – 84 двори. На сьогоднішній день проведені роботи по обв’язуванню будинків на 95%. Відсипана щебенем  дорога від села до газорозподільної підстанції.

На даний час мають місце деякі позиції, які перешкоджають закінченню робіт по газифікації с. Мар’янівка і введення газопроводу в експлуатацію.

За результатами наради було вирішено завершити комплектацію бракуючої будівельної документації; рекомендувати першому заступникові голови районної державної адміністрації та директорові ТОВ “Оксана” ЛТД виїхати в м. Херсон для вирішення питань по організації здачі в експлуатацію газопроводу; ТОВ “Оксана” ЛТД спільно з головою сільської ради та Каховською філією “Херсонгаз”  визначити черговість підключення будинків до газопроводу; заплановано пуск газопроводу та подачу газу в житлові будинки села Мар’янівка 10 жовтня 2013 року.

Серпень 2018
« Лип