Соціальний захист найбільш незахищених верств населення і надалі залишається одним із основних напрямків роботи районної влади.

Сьогодні  під головуванням заступника  голови районної державної адміністрації Вакулич Ольги Леонідівни проведено засідання комісії по вирішенню в районі питань соціального захисту населення.

На засіданні розглядались питання призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг а також призначення/поновлення виплати пенсії та державних допомог особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районі проведення антитерористичної операції.

Заслухавши всіх заявників, комісія прийняла рішення та надала дозвіл на призначення державних соціальних допомог сімом малозабезпеченим сім’ям та призначення субсидії на житлово-комунальні послуги шістдесяти трьом мешканцям району. Позитивно вирішено питання щодо подовження щомісячної адресної допомоги п’ятьом особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, та припинення всіх видів соціальних допомог одній особі, яка перемістилися з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції.

Вакулич О.Л., підводячи підсумок зазначила на тому, що в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги потрібно більше приділяти уваги незахищеним верствам населення.

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА

25 липня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним