В  рамках реалізації виконання в районі завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі 02 серпня  2013 року відбулась робоча нарада під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.Балабанова з питання завершення будівництва газопроводу до с.Мар’янівка.

У  зазначеній нараді взяли участь Тавричанський сільський голова О. Нижеголенко, керівник  ТОВ „Агро бізнес” Д.Репілевский, директор ВАТ „Оксана ЛТД”  З. Іванченко (підрядник) та фахівці районної державної адміністрації. На нараді були розглянуті питання підключення населеного пункту до загальної системи газопроводу, виконання робіт по газифікації села та усунення проблем, які гальмують їх виконання . Розглянувши всі питання і  визначивши шляхи їх реалізації, учасники наради визначили протягом місяця виконати  усі роботи та  здійснити пуск природного газу по селу.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра