З давніх-давен козаків Січі називали у народі “святими лицарями”…  Горді, міцні, як леви, вони були гідним прикладом для наслідування. Сьогодні слава їх відроджується з кожним днем, їхню благородну ідею мужності, сили та свободи підтримує й розвиває вже наше покоління.

Щоб продемонструвати, на що здатні сучасні українські «лицарі», 30 квітня та 1 травня у рамках проведення фестивалю «Кварта» на Кам’янській Січі відбуватиметься Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (кросфіт).

Минулого руку чемпіонат відзначився великим успіхом! Привернув до себе увагу молоді та навіть має перспективу увійти до системи фізпідготовки нашої армії! Адже функціональне багатоборство спрямоване на створення універсального спортсмена, який готовий до будь-яких навантажень, а це – невід’ємна частина підготовки сучасного військовослужбовця.

Тож цієї весни за ініціативи Юрія Голубовича та Дмитра Дзядевича на Кам’янській Січі у с. Республіканець Бериславського району чоловіки демонструватимуть свої вміння, проходячи цікаві змагання та непрості випробування. В змаганнях візьмуть участь близько 100 військовослужбовців з військових частин різних областей України: Київської, Львівської, Харківської, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Хмельницької, Полтавської та Вінницької.

Це має стати справжнім видовищем для глядачів та приводом пишатися сильною нацією для кожного українця!

Детальна інформація про автобусні маршрути на фестиваль

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА