«Наразі підготовка 183 окремого батальйону територіальної оборони увійшла у фінальну стадію. Особовий склад батальйону займається практичним втіленням отриманих навичок, а саме несення служби на блокпостах, забезпечення громадської безпеки, патрулювання вулиць на території населених пунктів, а також забезпечення безпеки на шляхах сполучення», – зазначив командир 183 батальйону, капітан Вадим Кулай.

Він також повідомив, що останній день тактичних навчань завтра – 12 вересня, коли особистий склад буде нагороджуватись та здавати майно.

«Хочу відзначити, що за ці десять днів, що тривали навчання, в нашому батальйоні 7 військовозобов’язаних з різних районів виявили бажання продовжити службу у Збройних Силах України. Взагалі навчання пройшли дійсно успішно. Можемо констатувати, що особовий склад мотивований та вони досі зацікавлені у своєму бойовому навчанні. І я вважаю, що на наступний рік більшість військовозобов’язаних братимуть участь у навчаннях територіальної оборони», – наголосив Вадим Кулай.

Крім того, він розповів, що 183 батальйон, який знаходиться на території Раденська, сформований з декількох районів, – це Каховський, Високопільський, Новоронцовський та м.Херсон. Задіяно всього близько 300 чоловік.

Нагадаємо, що завтра відбудеться урочисте шикування з нагоди завершення наймасштабніших військових тактичних навчань 124-ої окремої бригади територіальної оборони.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ