Протягом січня-серпня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 13,5 млн грн.

Правоохоронні органи розпочали 14 досудових розслідувань за матеріалами контрольних заходів.

Перед органами прокуратури державні аудитори ініціювали пред’явлення п’яти позовів. До суду пред’явлено  один позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Окрім того, за результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю) через виявлені порушення за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 77,4 млн грн.

До порушників бюджетної дисципліни застосовано 25 заходів впливу: зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства 77 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 32 – до дисциплінарної та матеріальної, 21 особу звільнено із посад.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис