лепта

24 березня 2016 року у дитячому відділенні Каховської районної лікарні відбулося урочисте відкриття відремонтованої і підготовленої завдяки БФ «Лепта»палати для дітей соціально незахищених категорій.

Проект “Допоможемо безмамним дітям”, ініціатором якого в наприкінці 2015 року виступив Каховський БФ “Лепта” благополучно завершився.

Даний проект сприяв об’єднанню каховській громади навколо такої суспільної проблеми, як залишені діти, допомагав розбудити в людях світлі почуття співчуття, співпереживання ближньому.

В урочистому заході взяли участь, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич, голова районної ради Тетяна Тертична, міський голова Андрій Дяченко, представники адміністрації ЦРЛ, голова правління БФ «Лепта» Ігор Бжезицький, представники преси, будівельники – волонтери БФ «Лепта», які виконували ремонтні роботи в палаті, представники духовенства та інші гості.

Честь перерізати символічну червону стрічку було надано завідувачу дитячим відділенням Володимиру Демшевському і виконавчому директору БФ «Лепта» Світлані Бжезицький.

За неповних три місяці звичайна лікарняна палата дбайливими руками майстрів – волонтерів БФ “Лепта”- перетворилася на затишний і світлий куточок казки. У палаті і в суміжній ігровій кімнаті встановлені три нових теплозберігаючих вікна, , замінена проводка і покращено освітлення, постелено яскравий лінолеум, встановлено нові меблі, закуплено матраци, пошпакльовані стеля і стіни та  підготовлені для нанесення дитячих гарних малюнків, які з радістю і великим бажанням допомогти виконати юні майстрині-художниці.

Працею та завзяттям учасників акції стіни палати замайоріли всіма кольорами веселки. Симпатичні тваринки будуть допомагати діткам видужувати та піднімати настрій в хвилини суму.

Всі роботи по ремонту і оновленню палати виконані завдяки гарячому і щирому бажанню багатьох і багатьох безкорисливих, милосердних благодійників, які підтримали проект і надали допомогу дітям – сиротам.

Детальне висвітлення реалізації проекту можна подивитися на сайті БФ “Лепта” lepta.ks.ua

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА