30 вересня 2013 року четвертий рік поспіль в дитячих районних бібліотеках Херсонської області з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек пройшов відкритій урок читання.

В приміщені Каховської районної бібліотеки для дітей імені Братана відбувся відкритий захід на тему «Успішна людина». Спеціальним гостем уроку став голова Каховської районної  державної адміністрації Сторчак В.П.

Володимир Петрович поділився секретами життєвого успіху та розкрив формулу його досягнення, що ґрунтується на самовдосконаленні, інтелектуальному та духовному зростанні з книгою.

Під час відкритого уроку діти мали нагоду задавати різноманітні питання голові райдержадміністрації, спілкування з яким справило гарне враження на учасників зустрічі – читачів – дев’ятикласників ЗОШ №1. Діти зацікавлено слухали розповіді Володимира Петровича про життєвий шлях, про важливість питання вибору професії, а також про великий вплив книги на свідомість людини.

По завершенні заходу Сторчак В.П. закликав  учнів приділяти значну увагу  вивченню  історії  України, адже для цього створено всі умови. Зокрема, нещодавно  бібліографічний фонд установи поповнився новою чудовою книгою «Гетьмани і отамани України».

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ