30 вересня 2013 року четвертий рік поспіль в дитячих районних бібліотеках Херсонської області з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек пройшов відкритій урок читання.

В приміщені Каховської районної бібліотеки для дітей імені Братана відбувся відкритий захід на тему «Успішна людина». Спеціальним гостем уроку став голова Каховської районної  державної адміністрації Сторчак В.П.

Володимир Петрович поділився секретами життєвого успіху та розкрив формулу його досягнення, що ґрунтується на самовдосконаленні, інтелектуальному та духовному зростанні з книгою.

Під час відкритого уроку діти мали нагоду задавати різноманітні питання голові райдержадміністрації, спілкування з яким справило гарне враження на учасників зустрічі – читачів – дев’ятикласників ЗОШ №1. Діти зацікавлено слухали розповіді Володимира Петровича про життєвий шлях, про важливість питання вибору професії, а також про великий вплив книги на свідомість людини.

По завершенні заходу Сторчак В.П. закликав  учнів приділяти значну увагу  вивченню  історії  України, адже для цього створено всі умови. Зокрема, нещодавно  бібліографічний фонд установи поповнився новою чудовою книгою «Гетьмани і отамани України».

Травень 2018
« Кві