28 квітня 2013 року на площі біля районного будинку культури ім. Фрунзе відбулись відкриті районні змагання з гирьового спорту присвячені Дню перемоги та 90 – річчю утворення Каховського району.

У змаганнях  взяли участь спортсмени Каховського району, м.Каховка, м.Таврійськ, м.Нова Каховка, Бериславського району та з Дніпропетровщини. Серед них  олімпійські чемпіони з гирьового спорту Семенів Микола, Маринін Павло, чемпіон світу Казмерчук Дмитро, чемпіон України Василенко Григорій. Приємно відмітити, що серед чоловіків у змаганнях взяла участь і одна дівчина яка отримала перемогу у своїй віковій категорії.

По закінченню змагань голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак  вручив учасникам – переможцям кубки, грамоти та медалі, учасникам – призерам змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів.

Учасники турніру висловлюють щиру подяку керівнику фермерського господарства « Травень» Сергію Стукану та керівнику ДПДГ «Каховське» Едуарду Репілевському за надану фінансову підтримку в проведенні цього заходу.

Листопад 2017
    « Жов