Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архіви новин
iGov.org.ua
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-10-26.

26 серпня 2021 року відбулись командно-штабні навчання з органами  управління та силами цивільного захисту Каховської районної державної адміністрації при виникненні надзвичайних ситуацій. У навчанні прийняли участь керівництво департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації, голова районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК, голова районної ради Валерій БРУСЕНСЬКИЙ,  представники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради, Каховського районного управління ГУ ДСНС, Каховського районного відділу поліції  ГУ Національної поліції в Херсонській області, голови територіальних громад району та члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

       

Командно-штабні навчання проведено з метою підвищення злагодженості, оперативності та взаємодії районної державної адміністрації з територіальними громадами при виконанні завдань з організації управління під час ліквідації надзвичайних ситуацій та захисту населення і територій від їх наслідків, підтримки рівня та оцінки стану готовності органів управління та сил Каховської районної державної адміністрації та територіальних громад району.

       

В ході практичної частини навчань учасники ознайомились із збірним та приймальним пунктами евакуації, що розташовані на території Таврійської територіальної громади на випадок загрози поширення лісової пожежі на територію житлового масиву.

 

За підсумками проведення навчання, всі спеціалізовані служби району відпрацювали умовні ситуації в повному обсязі, продемонстрували злагоджені дії по оперативній ліквідації надзвичайних ситуацій. Всі завдання, які були покладені на служби, виконані на належному рівні.