21 лютого 2013 року у приміщенні Каховської районної державної адміністрації, згідно графіка відбувся особистий прийом громадян  головою районної  державної адміністрації Сторчаком Володимиром Петровичем.

До голови районної державної адміністрації звернулося 18 громадян смт. Любимівка з підтримкою діяльності Любимівського комунального підприємства, та  його керівника. Громадяни були обурені діями селищного голови щодо його рішення по звільненню з посади начальника вищезазначеного підприємства. Розгляду звернення було приділено особливу увагу. Володимир Петрович вислухав заявників та надав обґрунтовані відповіді. Деякі питання потребували додаткового вивчення та доопрацювання. Голова районної державної адміністрації завжди приділяє питанню життєдіяльності населених пунктів району значну увагу тому залишив рішення питання громадян смт. Любимівка на особистому контролі.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра