Сьогодні, 11 вересня 2018 року в управлінні соціального захисту населення Каховської райдержадміністрації під керівництвом начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Юлії Ільїної відбулося чергове засідання комісії по вирішенню в районі питань соціального захисту населення.

Під час засідання комісією розглянуто питання призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і оплату житлово-комунальних послуг. Члени комісії розглянули 28 звернень громадян щодо надання субсидій.

Комісією прийнято рішення по кожній заяві та надано рекомендації і відповідні консультації заявникам. Заслухавши всіх заявників, комісія прийняла рішення про відмову у наданні права на призначення державної соціальної допомоги одній малозабезпеченій сім’ї та субсидії на житлово-комунальні послуги тринадцяти сім’ям. Позитивно вирішено питання щодо надання права на призначення субсидії на житлово-комунальні послуги п’ятнадцяти сім’ям. Рішення щодо відмови у призначенні державної допомоги і субсидій приймалися на підставі діючого законодавства, виходячи з конкретних обставин, що склалися.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ