Календар
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-09-30.

Днями під головуванням Олени Пелешок проведено засідання з питань наповнення місцевого бюджету Зеленопідської об’єднаної територіальної громади, у якому взяла участь начальниця Каховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Людмила Яремчук.

Під час засідання розглянули питання, які стосуються розвитку територіальної громади, зокрема координації зусиль в наповненні місцевої скарбниці, погашення податкового боргу по податках на майно, легалізації підприємницької діяльності та інші.

Людмила Яремчук у своєму виступі звернула увагу присутніх на те, що нині громади на місцях мають значні резерви для наповнення місцевих бюджетів, тому запропонувала спільно працювати в напрямку нарощення обсягу фінансових надходжень. На сьогодні одним з актуальних питань, яке потребує спільних дій, є зменшення кількості боржників.

Ще одним із завдань, яке має бути першочерговим, є легалізація підприємницької діяльності. Оскільки бюджети місцевих громад, які в основному формуються з податку на доходи фізичних осіб, єдиного та майнових податків, мають бути самодостатніми, задля цього необхідно сприяти, щоб всі об’єкти нерухомості та земельні ділянки були обліковані, всі суб’єкти підприємницької діяльності зареєстровані та діяли у правовому полі, а наймані працівники працювали легально.

Під час засідання присутні дійшли згоди, що лише належна організація взаємодії органів податкової служби та місцевого самоврядування ефективно позначається на додаткових надходженнях бюджету територіальної громади. Така співпраця ґрунтується на щоденній спільній роботі, ініціативі з обох сторін, комунікації та активному інформаційному забезпеченні.

Наприкінці зустрічі усі присутні отримали листівки з актуальною інформацією щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній

Республіці Крим та м. Севастополі