У переддень свого професійного свята депутати районної ради терміново зібралися на позачергове засідання сесії, обумовлене вимогами часу. Голова районної ради Тетяна Тертична привітала колег з Днем місцевого самоврядування висловивши вдячність за самовідданість у роботі, професіоналізм, ініціативність і відповідальність та побажала усім, хто працює на благо громади і відстоює її інтереси міцного здоров’я, нових здобутків та наполегливості у спільній справі розвитку територіальних громад, відродженню населених пунктів району.

З нагоди професійного свята зі щирими словами подяки за добросовісну сумлінну працю, активну життєву позицію Тетяна Станіславівна нагородила грамотами і подякам представників самоврядних органів району, серед яких депутати, керівники громад, трудові колективи рад новостворених громад та окремі працівники місцевих рад.

В свою чергу від себе особисто та від колективу райдержадміністрації Валерій Миколайович привітав депутатський корпус з Днем місцевого самоврядування висловивши подяку за порозуміння, підтримку та співпрацю.

В традиційній розминці депутати задля уникнення маніпуляцій органами вищої влади одноголосно підтримали, ініційоване керівниками району, звернення  до обласноі влади, депутатів Верховної Ради, Кабінету Міністрів України щодо прозорого та справедливого розподілу додаткової дотації на розвиток галузей освіти та медицини, оскільки у місцевої влади району виникла притензія до існуючого проекту розподілу субвенції облрадою.

В пленарній частині сесії депутати розглянули три питання порядку денного. З метою здійснення заходів пов’язаних з введенням військового стану депутатським корпусом прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету та  районної програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки. Завдяки прийнятим рішенням виділено кошти у сумі 320 тисяч гривень на територіальну оборону області із цільовим призначенням коштів на організацію надання транспортних послуг перевезення військовозобов’язаних, призначених до батальйонів 124 Обр ТрО, з місць збору до місць базування, а також у період проведення тактичних навчань для виконання заходів бойової підготовки  які здійснюватиме АТП-16506. Окрім цього внесено зміни до Регламенту Каховської районної ради VІІ скликання, що пов’язані із діяльністю ради в умовах запровадження надзвичайного або воєнного стану.

Грудень 2018
« Лис