08 лютого 2021 року т.в.о. голови Херсонської ОДА Сергій КОЗИР провів щотижневу нараду в режимі онлайн з актуальних питань життєдіяльності регіону, у якій взяли участь керівництво району, структурні підрозділи РДА.

Традиційно розглянуте питання  щодо епідемічної ситуації та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19. Крім того, керівниками структурних підрозділів ОДА та  територіальних органів ЦОВВ висвітлені інформації стосовно формування в області переліку об’єктів будівництва у рамках національної програми «Велике будівництво» та створення в області належних умов для безпечного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Також, керівництвом області заслухано голову Скадовської РДА Світлану ПОКУТНЮ  та очільників місцевих територіальних громад з проблемних питань розвитку очолюваних територій. Серед них, ремонт автомобільних доріг, передача комунального майна, якість цифрового телебачення Т2, розвиток острову  Джарилгач тощо. В свою чергу, заступники голови ОДА порушили перед керівництвом району та громад питання протипожежної безпеки в начальних закладах, наповнення місцевих бюджетів, збільшення охоплення безкоштовним тестуванням працівників закладів освіти, медицини, правоохоринних органів.

iGov.org.ua
Квітень 2021
« Бер
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-04-17.