Травень 2022
« Бер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-05-20.

21 лютого 2022 року під головуванням голови районної державної адміністрації Наталі СТАДНІК відбулась щотижнева апаратна нарада. У нараді прийняли участь заступники голови районної державної адміністрації, керівник апарату районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На початку наради голова районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК зупинилася на організаційних питаннях роботи районної державної адміністрації, проведенні кампанії з декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік та участі колективу районної державної адміністрації в заходах з нагоди свята Масниці.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання щодо стану виконавської дисципліни та контрольної діяльності районної державної адміністрації та її структурних підрозділів; економічні та бюджетні питання; діяльності служби у справах дітей; стану роботи зі зверненнями громадян та питання реорганізації районних державних адміністрацій; питання житлово-комунального комплексу; стану розподілу залишків коштів державної освітньої субвенції, участі закладів освіти району в Урядовій Програмі «Спроможна школа для кращих результатів» та стану вакцинації населення району; стану надання соціальних послуг та виплат населення; про роботу COVID-патрулів, стану цивільного захисту на території району; роботи архівного відділу.

За результатами роботи наради учасникам окреслені першочергові завдання та вказані терміни їх виконання.