09 лютого поточного року в районному будинку культури голова районної ради Т.С.Тертична провела ХХІІІ позачергову сесію VII скликання. Окрім депутатського корпусу на сесії були присутні керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів комунальних установ, підприємств та закладів, місцевих громад та  представники преси.

У традиційній розминці голова районної ради зачитала відповідь від Херсонської обласної ради  щодо питання розміщення військової частини на базі Каховського професійного аграрного ліцею та  озвучила відповідь Державного агентства водних ресурсів України щодо використання внутрішньогосподарської мережі, яка знаходиться у спільній власності територіальних громад Каховського району.

Загалом на сесії районної ради було розглянуто 23 питання. Затверджено положення про веб-сайт Каховської районної ради, технічна документація з нормативної грошової оцінки 8-ми земельних ділянок та  висновок  незалежної оцінки вартості бетонованого майданчика, загальною площею  22,00  кв.м,  що  розташований  на території ЦРЛ. Депутати внесли зміни до статутів Каховської центральної районної лікарні та Каховської центральної районної аптеки № 27. Також розглядались питання про вжиття заходів щодо зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів та по прийманню-передачі майна спільної власності територіальних громад Каховського району.

На всі розглянуті питання були прийняті відповідні рішення.

По закінченню засідання керівник центру надання допомоги учасникам АТО при Каховській РДА Олександр Назарук вручив подяки депутатам районної ради Д.Е.Репілевському, Ю.А.Кіфоруку, Ю.І.Міхалевичу та О.О.Бойку від 24 окремого штурмового батальйону 2-ї авганської штурмової роти «Айдар» за надану допомогу військовій частині протягом минулого року.

 

 

Календар
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

  • Архів новин
    StatPress
    Visits today: 35