Вересень 2022
« Сер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-09-30.

29 вересня під головуванням голови районної державної адміністрації Наталі СТАДНІК та голови районної ради Валерія БРУСЕНСЬКОГО відбулась онлайн-нарада з головами територіальних громад району.

У нараді прийняли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій ЛИМАН та голова правління ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад” Павло ЯРМІЙ.

В ході наради було обговорено питання формування локальної стратегії розвитку підприємництва та економічного розвитку громад Каховського району згідно доручення голови обласної державної адміністрації Сергія КОЗИРЯ, даного за результатами засідання “круглого” столу “Шляхи розвитку економіки громад”, який відбувся 24 вересня 2021 року в рамках фестивалю територіальних громад Каховського району “Чумак-Фест”.

З метою вивчення та застосування європейського досвіду, та створення моделі розвитку невеликих громад для втілення підприємницьких ініціатив було запропоновано створити районну робочу групу із залученням працівників районної державної адміністрації,голів відповідних територіальних громад, представників бізнесу та фахівців з вищих навчальних закладів з туристичного та аграрного сектора.

За результатами роботи наради учасникам окреслені першочергові завдання та вказані терміни їх виконання.