Грудень 2021
« Лис
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-12-03.

20 липня 2021 року під головуванням голови районної державної адміністрації Наталі СТАДНІК та голови районної ради Валерія БРУСЕНСЬКОГО відбулась нарада з головами територіальних громад Каховського району. У нараді прийняли участь заступники голови районної державної адміністрації, керівник апарату районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб.

Голова районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК поінформувала голів територіальних громад про процес реорганізації районних державних адміністрацій, формування та організовану роботу нової районної державної адміністрації. Голова районної державної адміністрації представила головам територіальних громад заступників голови районної державної адміністрації, керівника апарату, керівників структурних підрозділів новоствореної районної державної адміністрації та районних служб, наголосивши, що успіх буде залежати від злагодженої співпраці між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Відповідно до порядку денного були відпрацьовані питання щодо організації роботи COVID- патрулів, додержання карантинних вимог та взаємодію органів Національної поліції з органами місцевого самоврядування на території Каховського району; організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, підсумки весняного призову на строкову військову службу в  2021 році та підготовку до осіннього призову; забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на території громад Каховського району; підготовки закладів освіти району до нового навчального року, стану проведення вакцинації жителів району та роботи пунктів щеплення і центру вакцинації, та про використання державної субвенції місцевими бюджетами на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

По завершенню наради голова районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК подякувала всім присутнім за плідну співпрацю та наголосила на продовженні злагодженої взаємодії між структурними підрозділами територіальних громад та районною державною адміністрацією, оперативного інформування щодо стану соціально-економічного розвитку громад.