Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» №7258, який передбачає, передусім збільшення на 7,6 млрд грн видатків на фінансування пільг та житлових субсидій. За відповідне рішення проголосували 292 народні депутати.

Документ також передбачає виділення 1,7 млрд грн на грошове забезпечення поліцейським та особам рядового і начальницького складу цивільного захисту (ДСНС), 0,2 млрд грн – на виплати військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки і поліпшення матеріально-технічного забезпечення Служби, а також направлення в якості субвенції 1,1 млрд грн – на проекти соціально-економічного розвитку окремих територій, 0,3 млрд грн – на виплати зарплат працівникам сфери охорони здоров’я та програми лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу, хворих на цукровий і нецукровий діабет. Окремий рядок витрат – 0,2 млрд грн на лікування громадян України за кордоном.

Джерело покриття витрат – економія бюджетних коштів по обслуговуванню державного боргу у сумі 3,4 млрд грн та використання залишку коштів у сумі 7,6 млрд грн, які попередньо були передбачені Пенсійному фонду України.

Вітаючи ухвалення законопроекту, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що механізм субсидій дозволить захистити тих громадян, хто потребує такої державної підтримки, а Уряд продовжить курс на досягнення енергетичної незалежності країни.

“Хочу подякувати за зміни до державного бюджету. Це ті кроки, які ми робимо систематично щодо підтримки громадян, особливо, що стосується виплати субсидій, і будемо це робити й далі, щоб захистити тих, хто цього потребує. Разом з тим ми масштабно проводимо і модернізацію, заходи щодо нашої енергонезалежності, на це потрібен час і ваша підтримка”, – сказав Глава Уряду.

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України “Урядовий портал”

Листопад 2017
    « Жов