Січень 2023
« Гру
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2023-01-29.

Постановою КМУ від 02 червня 2021 №583 визначено  послаблення карантинних обмежень.

Міністерством охорони здоров’я України рекомендовано проведення вакцинації від Сovid-19, що дозволить українцям захистити себе і свої родини,  повернутися до звичного життя.

Для виключення спалаху зараження короновірусною хворобою на території курортних населених пунктів Херсонської області під час літнього туристичного сезону, Департаментом здоров’я обласної державної адміністрації спільно з місцевими радами територіальних громад проводиться добровільна вакцинація від Сovid-19 персоналу оздоровчих закладів , закладів розміщення (готелів, мотелів, туристичних баз, пансіонатів тощо) та закладів харчування Скадовського, Генічеського та Херсонського районів.

Щеплення — добровільні й безоплатні.

Керівникам закладів розміщення, відпочинку  та оздоровлення для проведення вакцинації необхідно безпосередньо звертатися до керівництва закладів охорони здоров’я — Центрів первинної медико-санітарної допомоги області, де визначені відповідальні особи, за територіальним їх розміщенням (м. Генічеськ, м.Скадовськ, смт.Каланчак,м.Гола Пристань та інші). Розташування можна переглянути за посиланням

За потреби екстрена медична допомога відпочиваючим надається територіальними підрозділами Комунального некомерційного підприємства «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.