Травень 2022
« Бер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-05-20.

25 січня 2014 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулася засідання колегії. Очільником заходу виступив голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак разом із головою районної ради Миколою Крупіним.

На порядок денний було винесено п’ять питань та одна інформація (з детальним змістом яких можна ознайомитись тут )

Відрила порядок денний керівник апарату райдержадміністрації Тетяна  Васильєва, яка доповіла громадськості про роботу по виконанню в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної , районної державних адміністрацій, роботу зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни за підсумками 2013 року. Таким чином, за звітний період  до  районної державної адміністрації для розгляду та виконання надійшло  2914 документів, що  на 200 документів більше відповідного періоду попереднього року. Кількість завдань, що підлягали контролю виконання,  склала  4,6 тис., що на  13% більше ніж у попередньому році.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Балабанов разом із начальник Каховського РВУМВС України в Херсонській області Солодким Володимиром доповіли присутнім в залі про стан взаємодії районної державної адміністрації з Каховським РВ УМВС  у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України,  правопорядку, захисту прав і свобод громадян.

З проектом програми економічного, соціального  та культурного розвитку Каховського району на 2014 рік та прогнозованих макропоказників економічного і соціального  розвитку району до 2016 року, ознайомив присутніх начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Єремейчук Сергій.

Продовжуючи тему соціально – економічного розвитку району з доповіддю виступила начальник фінансового управляння Татунова Надія, оприлюднивши проект районного бюджету та міжбюджетні розрахунки з бюджетами сільських, селищної рад на 2014 рік, а також розповіла про прогнозовані показники районного бюджету на 2015-2016 роки.

Окрім того,  інформацію про підсумки виконання районної програми розроблення містобудівної документації на 2012 – 2013 роки, яку підготував Даниленко Ігор начальник відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та містобудівного кадастру районної державної адміністрації, розглянули протокольно.

Голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак по завершенні колегії поділився з присутніми в залі думками стосовно соціально-політичної ситуації, яка склалася в Україні. Захоплення державних установ обласного значення виходить за рамки чинного законодавства та паралізує роботу місцевої районної влади, як результат припиняється фінансування бюджетного сектору економіки, що негативно впливає на показники соціально-економічного розвитку району, також голова райдержадміністрації висловив сподівання, що данна ситуація буде вирішена шляхом мирних переговорів, адже поганий мир краще ніж хороша війна, завершив виступ очільник  Каховського району.

Після виступу присутні в залі засідань хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих піл час масових заворушень в столиці держави.