Сьогодні в селі Роздольне Каховського району відбулося урочисте відкриття поліцейської станції. Створення поліцейських станцій передбачено Законом «Про національну поліцію», що прийнятий ще у 2015 році. Але відкриття сучасної станції в Роздольненській об’єднаній територіальній громади стало можливим завдяки ініціативі її голови Веганза Мясникяна, підтримці з боку депутатського корпусу, а головне згоди жителів громади, оскільки значна частка фінансових витрат лягає саме на місцевий бюджет.

Станція обладнана меблями, сучасною комп’ютерною технікою, доступом до всесвітньої мережі Інтеренет та системою відеоспостереження населеного пункту. Поліцейська станція об’єднує роботу  дільничного офіцера,  помічників дільничного,  громадських формувань,  груп швидкого реагування,  ювенальної превентивної поліції,  кримінальної поліції. Також станція відкрита для спілкування,  консультацій та правової допомоги. Нова поліцейська станція обслуговуватиме дев’ять населених пункти, а це понад 7 тисяч мешканців. Функціонування поліцейської станції дасть можливість жителям громади щоденно та оперативно отримувати допомогу поліції та сприятиме запобіганню злочинності.

В урочистому відкритті поліцейської станції взяли участь представники Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області,  голова Роздольненської ОТГ Веганз Мясникян, жителі громади та керівники району-голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков та голова районної ради Тетяна Тертична.

Нова станція, – це результат спільної роботи територіальної громади, агропромисловців та депутатського корпусу.  Головний чинник, що сприяє створенню поліцейських станцій  – це безпека жителів об’єднаних територіальних громад. І те, що сьогодні відбувається в ОТГ району– це наслідок того, як співпрацює влада та органи місцевого самоврядування, – прокоментував дану подію  Валерій Салтиков, голова районної державної адміністрації.

Слід зазначити що це вже друга поліцейська станція в Каховському районі. Перша постійна поліцейська станція запрацювала, 26 квітня, в Зеленопідській об’єднаній громаді.  В перспективі  створення поліцейських станції в усіх об’єднаних  громадах району.

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА

25 липня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним