Лютий 2024
« Січ
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-02-29.

kopiya-dscn5374

02 листопада 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Олександровича Шевченка відбулось планове засідання комісії ТЕБ та НС, на якому були розглянуті наступні питання: про посилення в районі пожежної та техногенної безпеки а осіннє-зимовий період 2016/17 року; про невідкладні заходи по ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій пов’язаних з погіршенням погодних умов; про планування та вжиття заходів реконструкції (капітального ремонту) системи каналізації с. Коробки та про заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами.

З початку 2016 року в житловому секторі області сталось 2350 пожеж, на яких загинуло 33 особи. Основними причинами пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей та інших опалювальних пристроїв, порушення правил експлуатації електроприладів.

Начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНУ України в Херсонській області Ігор Миколайович Берещенко детальним чином охарактеризував той перелік заходів, який необхідно вжити при плануванні підвищеного рівня пожежної та техногенної безпеки в побуті. «Планування та проведення місячника пожежної безпеки в житловому секторі та місцях масового скупчення людей протягом листопада 2016 року, із залученням міськрайонного управління ДСНС, структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів Національної поліції є одним із найбільш дієвих заходів підвищення рівня пожежної безпеки.»- наголосив доповідач.

На засідання було запрошено голову Коробківської сільської ради Ігоря Сегляника, який поінформував про планування та вжиття заходів реконструкції системи каналізації, зазначивши, що проблеми функціонування системи відведення стічних вод в с. Коробки існують досить тривалий час. Той рівень послуг з водовідведення, який існує на даний час не відповідає не соціальним стандартам не екологічним нормам. Комісією розглянуті шляхи в можливого вирішення даного питання.

Про трагедію, що сталась  в с. Василівка, де від отруєння дикорослими грибами загинуло три людини, дві з яких – діти, поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко. Учасниками засідання було обговорено причини трагедії, зійшовшись на думці, що вона не повинна повторюватись в наш час.

Прийнято рішення, в черговий раз, зобов’язати голів громад провести бесіди з населенням щодо попередження вживання в їжу отруйних грибів та можливі непоправні наслідки.