31 серпня в рамках проведення музичного фестивалю «Музика нас з’єднала» в місті Каховка на стадіоні «Олімпійський» відбулися фінали відкритого турніру з волейболу та футболу  серед чоловіків (учасники Каховка, Каховський, Каланчацький, Іванівський, Новотроїцький та Нижньосірогозький райони).

На фінал турнірів завітав голова Каховської районної адміністрації Сторчак В.П., де разом із організатором фестивалю народним депутатом Михайлом Опанащенком слідкував за запеклими фінальними протистояннями.

Зброю за звання  переможця волейбольних змагань турніру схрестили команди міста Каховки та збірна Каховського району. У запеклій боротьбі перемогу здобула збірна Каховського району, яка отримала почесні грамоти та матеріальну винагороду.

Футбольний фінал турніру звів на полі команди м. Каховка «Еко» та с.Чорнянка «Колос». Захоплюючу гру видали обидві команди. За  10 хвилин до завершення матчу гравці Каховки вигравали з рахунком 3:1, але неймовірним характер футболістів з Каховського району дав змогу не тільки скоротити відставання, але й у доданий час зрівняти рахунок, та по регламенту турніру перевести матч у серію пенальті. В післяматчевій футбольній лотереї сильнішими виявилися футболісти села Чорнянки, які  завдяки вдалій грі свого голкіпера Максима Гончарука, який відбив всі удари з 11 – метрової відмітки, закріпили рахунок після матчевих пенальті 3:0.

Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. взяв участь у церемонії нагородження переможців турніру грамотами та грошовим призом і зазначив, що йому дуже  приємно та радісно за успіх команд з Каховського району та подякував обом командам за насичену  та змістовну гру, якою був наповнений цей цікавий фінальний матч.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис