Одним з основних обов’язків державного службовця є постійне вдосконалення своєї роботи і підвищення професійної кваліфікації. Законом “Про державну службу” передбачено, що державним службовцям створюються умови для навчання і підвищення кваліфікації у відповідних навчальних закладах та шляхом самоосвіти. Участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» є одним з видів підвищення кваліфікації державних службовців.

Конкурс є надійним інструментом реалізації новітнього напрямку системи підвищення кваліфікації держслужбовців, стимулом до пошуку та підтримки висококваліфікованих державних службовців України, залучення молоді до проходження державної служби, створення корпоративної культури у колективах державних службовців, позитивного іміджу державного службовця та державної служби.

З метою підвищення професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, укріплення її авторитету,  відповідно  постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (зі змінами) розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 01.03.2018 року №67 «Про організацію проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  затверджено проведення Конкурсу протягом березя-квітня поточного року  в апараті  та структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Отже, з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, відповідно до порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» стартує перший тур конкурсу у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
До 16 березня відділ з питань управління персоналом РДА чекає пропозиції щодо бажання взяти участь у конкурсі від ініціативних керівників та спеціалістів органу виконавчої влади.
Нагадуємо, відділ зпитань управління персоналом РДА знаходиться у приміщенні адмінбудівлі райдержадміністрації 4 поверх каб 428 , тел 4-24-46.

Травень 2018
« Кві