Ефективна й результативна діяльність виконавчих комітетів місцевих рад неможлива без чіткої організації роботи секретарів виконкомів, обов’язкового дотримання ними вимог службового діловодства й чинного законодавства України. А питань з якими стикаються спеціалісти – багато, і вони різноманітні та різнопланові. Все це вимагає чіткого володіння інформацією.
Тому, враховуючи вимоги сьогодення 13 вересня 2018 року під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Тетяни Васильєвої відбулася нарада-навчання з секретарями виконавчих комітетів сільських рад.
Учасники заходу розглянули ряд актуальних питань з напрямків діяльності органів місцевого самоврядування.

У рамках розгляду питань порядку денного перед учасниками виступила приватний нотаріус Корня Тетяна з питання здійснення реєстраційних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування. Тетяна Ігорівна ознайомила присутніх зі  змістом наказу МІністерства юстиції України від 11.11.2011 року №3306/5, яким слід користуватися в роботі при оформленні нотаріальних документів та наголосила на нюансах використання посвідчувальних записів під час  оформлення спадщини, заповітів, довіреностей та процедури їх скасування.

Про реалізацію соціального урядового проекту, націленого на вирішення правових питань та з роботою Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги незахищеним верствам населення і порядком ії отримання ознайомив Поляков Руслан, виконуючий обов’язки директора центру. Окрім цього, оскільки спеціалістами центру проводиться консультативна та правопросвітницька робота Руслан  Леонідович закликав представників громад до конструктивної співпраці в організації виїзних прийомів,  консультацій та проведення профілактичних заходів в населених пунктах району.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Лихолат Антоніна націлила секретарів місцевих рад на активізацію діяльності у напрямку своєчасного надання відомостей про виборців для уточнення списку виборців та своєчасного інформування відділу про дії пов’язані із зміною адреси виборчої дільниці, місця голосування або зміною топоніміки.

Секретарі поділилися досвідом роботи, з’ясували нагальніі питання. Також доповідачі відповіли на запитання учасників семінару. В цілому, зустріч пройшла в конструктивному руслі, а роз’яснення, отримані під час роботи, дозволять секретарям виконкомів уникнути багатьох проблемних питань.
Підсумки роботи семінару підвела Тетяна Вікторівна й наголосила на подальшій тісній співпраці районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування у наданні практичної й методичної допомоги.

Традиційно завершувальним акордом засідання стали щирі слова вітання для іменинників та колективне фото.

Січень 2019
« Гру