З метою виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» на 2013 рік та  пропаганди здорового способу життя, патріотичного виховання, а також діяльності з оздоровлення умов життя – праці, відпочинку, побуту.

На території каховського району в пришкільних таборах було проведено безліч заходів присвячених тижню молоді та спорту. Найактивнішу участь прийняли такі школи: Червоноперекопська, Архангельськослобідська, Чорноморівська, Мар’янівська, Дмитрівська і Костогризівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, діти взяли участь у естафетах, спортивних змаганнях і заходах присвячених здоровому способу життя. Заступник голови районної державної адміністрації О.Вакулич та начальник відділу освіти, молоді та спорту вручили переможцям та найактивнішим вболівальникам грамоти та подяки . Також в пришкільних таборах було проведено відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня. Команда Каховського району взяла участь в обласних змаганнях з футболу серед дівчат дитячо-юнацької футбольної ліги.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра