У проведенні  наради взяли участь голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П., начальник та фахівці управління АПР РДА, спеціалісти Держсільгоспінспекції, начальник УГКМК Ващенко Ю.І., Бруштеля О.Г., начальник Каховського міжрайонного управління водного господарства, вчені інституту південного регіону, керівники та головні агрономи сільськогосподарських підприємств, представники фірм та організацій.

Нараду відкрив голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак Володимир Петрович, який окреслив головні завдання щодо своєчасного та якісного проведення весняно-польових робіт.

Про стан справ в ДПДГ ,,Асканійське“ та умови проведення весняно-польових робіт в поточному році коротко доповіла директор господарства Найдьонова В.О. Згодом, Віра Опанасівна ознайомила присутніх з  господарством з показом насіннєвого заводу, молочно-товарної ферми та проведення посіву ярих культур.

Після оглядової екскурсії розпочалася пленарна частина наради, під час якої начальник управління агропромислового розвитку Піун Володимир Григорович  проінформував про своєчасність підживлення озимих культур, наявність та потребу мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння, паливно-мастильних матеріалів, коефіцієнт технічної готовності техніки та роботи згідно з робочим планом проведення весняно-польових робіт в 2013 році. Окремо зупинився на необхідності виготовлення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

Про підготовку насіннєвого матеріалу до посіву ярих сільськогосподарських культур доповів головний спеціаліст відділу контролю та охорони прав на сорти рослин Сахарук Володимир Іванович.

Головний інспектор з охорони праці Держгірпромнагляду Єложенко Микола Анатолійович виступив з питанням дотримання правил охорони праці на технологічних процесах в агропромисловому комплексі.

Про стан та проведення підготовки зрошуваної системи до поливного сезону  2013 року доповідали начальник управління ГКМК Ващенко Юрій Іванович та головний інженер міжрайонного управління водного господарства Маньков Ігор Олександрович.

Вчені інституту Південного регіону зрошуваного землеробства НААН України, які були запрошені на нараду, надали наукові рекомендації щодо забезпечення та ґрунтозахисних систем землеробства (доктор с-г наук, заступник директора з науково-іноваційної роботи, завідувач відділу зрошуваного землеробства Малярчук Микола Петрович), догляд за посівами озимих культур та сівба ранніх ярих культур (кандидат сільськогосподарських наук, завідувач відділом агротехнології Заєць Сергій Олександрович),  оптимізації структури посівних площ та норми оптимального співвідношення культур у сівозмінах (кандидат сільськогосподарських наук, завідувач лабороторією неполивного землеробства Коваленко Анатолій Михайлович).

Окремо на основних аспектах технології вирощування кукурудзи на зерно на крапельному зрошенні зупинився менеджер компанії ,,Август   Україна“ Киливник Олександр Миколайович.

Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонси подій

 • До уваги суб’єктів господарювання!!!

  22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

 • Шановні мешканці району!

  Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 366