Шановні громадяни!

Згідно Плану основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2018 рік, 12 – 15 листопада поточного року здійснюється комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення.

13 листопада 2018 року проводяться заходи із включення електросирен та передачі навчальної інформації цивільного захисту по каналах телерадіомовлення:

– 16.27 – 16.30 – включення електросирен у районних центрах і м.Каховка;
– 16.30 – 16.35 – передача навчальної інформації з питань цивільного захисту по телевізійному каналу «Скіфія» в рамках програм філії ПАТ НСТУ “Херсонська регіональна дирекція “Скіфія”:
– 17.10 – 17.15 – передача навчальної інформації по радіо “Таврія”.

Регіональна система централізованого оповіщення призначена для інформування та оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

Кожному громадянину необхідно пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварій, катастроф, стихійних лих) здійснюється за допомогою проводового та ефірного радіомовлення, телебачення та інших засобів масової інформації.

Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен, частих гудків підприємств, ударів у дзвони культових споруд, інші металеві предмети, трансляцією в мережі радіомовлення і телебачення спеціальної фонограми.

Звучання попереджувального сигналу “УВАГА ВСІМ” триває 3-5 хвилин.

Повідомлення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій озвучуються державною мовою та включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення, види захисту тощо.

Тривалість доведення повідомлень, що передаються усіма мережами радіомовлення і телебачення, не менше 5 хвилин та за необхідності повторюються через кожні 10-15 хвилин.

Листопад 2018
« Жов

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ