5 березня 2013 року в ККЗ «Ювілейний» відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. На зазначені урочистості були запрошені представники жіноцтва усіх міст і районів області: вчителі, лікарі, представники громадськості, спортсмени, молодь Херсонщини.

Делегацію жінок від Каховського району у складі 50 осіб очолив та особисто супроводжував голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак.

Під час урочистої частини найкращу половину Херсонщини привітав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк :«Тепло і ласка ваших сердець, ваша ніжна посмішка завжди надихають нас, чоловіків, на благородні звершення, окрилюють, стимулюють до дій. Ви створюєте піднесений настрій, додаєте наснаги і впевненості в завтрашньому дні».

Після привітальних слів відбулася церемонія нагородження кращих жінок області урядовими нагородами. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення Почесну грамоту Кабінету Міністрів України з рук голови обласної державної адміністрації Миколи Михайловича Костяка одержала заступник голови районної державної адміністрації Тертична Тетяна Станіславівна.

Урочистості були продовжені святковим концертом за участю акторів обласного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша.

Приємним сюрпризом для присутніх жінок став виступ золотого голосу, народного артиста України Володимира Гришка.

iGov.org.ua
Листопад 2020
« Жов
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2020-11-30.