Вересень 2021
Архіви новин
iGov.org.ua
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-09-18.

Двадцять другий день Незалежності України, Херсонська область зустрічала в стінах просторого ККЗ «Ювілейний». Відкрив урочисте свято голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк з красивої промови про неоціненний дар свободи, сяйво якої повинен захищати кожен громадянин держави. Також Микола Михайлович нагадав присутнім про вагомі здобутки в реалізації масштабних інвестиційних проектів і програм та впровадженні інноваційних підходів на Херсонських землях, після чого привітав всіх присутніх зі святом!

Після чого заповнений вщент зал став свідком вручення державних нагород видатним особам Херсонщини.

Далі глядачі насолоджувались гарним концертом, на якому виступали творчі колективи, переможці дитячого творчого фестивалю «Таврійська Хвиля» та народні артисти України – учасники квартету «Гетьмани», які  збадьорили публіку зарядивши її святковим настроєм.

На святкуванні 22-ї річниці з дня Незалежності України в місті Херсоні побувала делегація з Каховського району на чолі з  головою  Каховської районної державної адміністрації В.П. Сторчаком. До складу делегації ввійшли депутати обласної ради , керівники  районних служб та організацій, працівники районної державної адміністрації , районної ради.