Двадцять другий день Незалежності України, Херсонська область зустрічала в стінах просторого ККЗ «Ювілейний». Відкрив урочисте свято голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк з красивої промови про неоціненний дар свободи, сяйво якої повинен захищати кожен громадянин держави. Також Микола Михайлович нагадав присутнім про вагомі здобутки в реалізації масштабних інвестиційних проектів і програм та впровадженні інноваційних підходів на Херсонських землях, після чого привітав всіх присутніх зі святом!

Після чого заповнений вщент зал став свідком вручення державних нагород видатним особам Херсонщини.

Далі глядачі насолоджувались гарним концертом, на якому виступали творчі колективи, переможці дитячого творчого фестивалю «Таврійська Хвиля» та народні артисти України – учасники квартету «Гетьмани», які  збадьорили публіку зарядивши її святковим настроєм.

На святкуванні 22-ї річниці з дня Незалежності України в місті Херсоні побувала делегація з Каховського району на чолі з  головою  Каховської районної державної адміністрації В.П. Сторчаком. До складу делегації ввійшли депутати обласної ради , керівники  районних служб та організацій, працівники районної державної адміністрації , районної ради.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ