21 березня 2013 року у м. Таврійськ відбулися урочисті заходи з нагоди 55-го пуску дніпровської води у Північно-Кримський канал, що традиційно в Україні розпочинає поливний сезон і подачу води до Автономної республіки Крим.

В урочистих заходах  взяли участь  перший заступник Міністра екології та природних ресурсів України Микола Романов, перший заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України Михайло Яцюк, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації – керівник апарату Вячеслав Білий, заступник голови облдержадміністрації Михайло Мельник, заступник голови обласної ради Тамара Федько, голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак, голова районної ради Микола Крупін.

Перед пуском води учасники заходу ознайомилися  з роботою головної насосної станції каналу та провели урочистий мітинг.

Після чого відбулася виробнича нарада з керівниками водогосподарських підприємств  з питань підготовки зрошувальних систем до роботи у 2013 році.

Січень 2018
    « Гру