10 квітня 2013 року в міській школі мистецтв відбулися  урочистості з нагоди проводів до лав Збройних Сил України наших юних земляківВітаючи молодих людей з визначною подією у їхньому житті, заступник голови Каховської  районної державної адміністрації О.Вакулич та заступник міського голови В.Чернявський наголосили на важливості цього етапу в житті кожного чоловіка. Побажали їм здоров’я, витримки і оптимізму, успіхів у службі, армійської виправки, зрілих переконань. Також призовників привітали районні та міські товариство воїнів  – інтернаціоналістів, ради ветеранів війни та праці.

Цієї весни Каховщина проводжає 26 юнаків до лав Збройних Сил України.

Під час урочистостей усі присутні побачили фізичні вправи бойового мистецтва Каховського куреня Усть – Азовського окремого козачого полку, Південний Козачий Округ та пісенні номери  працівників палацу культури «Меліоратор» .

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра