Навчальний рік в Каховській загальноосвітній школі №2 розпочався святковою лінійкою, на яку завітав і голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П.

Володимир Петрович зазначив, що сьогодні у нього своєрідний ювілей, адже рівно 50 років тому він ступив на поріг цієї школи. Учасники лінійки жваво відреагували на цю новину бурхливими оплесками, а Володимир Петрович, витримавши паузу наголосив, що важливо,  щоб у кожного з нас була мрія, адже майбутнє належить тим, хто вірить в реалізацію своєї мрії.

Також Сторчак В.П. звертаючись до учнів, батьків, педагогічного колективу зазначив, що влада завжди підтримує галузь освіти та робить все можливе для її розвитку та покращення, підтвердженням чого є виконання в районі нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти-майбутнє України». В  результаті виконання цих ініціатив кожна дитина в подальшому зможе приймати участь у розвитку України і регіону в цілому. В подарунок школі Володимир Петрович вручив книги «Гетьмани і отамани України», також книги були направлені в усі загальноосвітні навчальні заклади Каховського району, де урочисто були передані в користування школам на святковій лінійці.

Свято перший дзвоник у Мало Каховській загальноосвітній школі

Семенівська загальноосвітня школа святкує початок нового навчального року

День знань у Дмитрівській загальноосвітній школі

Роздольненська ЗОШ демонструє готовність до нового навчального року