У рамках проведення фестивалю «Музика нас з’єднала» за участю народного депутата України Михайла Опанащенка, голови Каховської районної державної адміністрації Сторчака В.П., міського голови В.П. Карасевича на просторому дворі Свято-Покровського храму відбувся молебень із нагоди святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі. Провів його єпископ Новокаховський і Генічеський Української православної церкви Владика Філарет, який привітав всіх християн із великим історичним святом – 1025- річчям хрещення Київської Русі.

Після молебню духовний настоятель нагородив Почесним Орденом «1025-річчя хрещення Русі» ряд суспільних діячів за допомогу у здійснені добрих починань, сповідування морально-етичних цінностей православної віри та підтримку християнських храмів. Серед нагороджених був народний депутат України  Михайло Опанащенко та перший заступник голови Каховської районної державної адміністрації Балабанов В.Г.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра