Щороку восени,  в першу неділю жовтня,  педагоги всієї України святкують професійне свято – День працівників освіти.

З цієї нагоди 28 вересня 2017 року в районному Будинку культури ім. Фрунзе педагогічні колективи навчальних закладів Каховського району привітали голова районної державної адміністрації  Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич, начальник відділу освіти Тетяна Калініченко, начальник відділу культури Юлія Калініченко, голова Зеленопідської ОТГ Галина Лобунько.

У привітаннях були відзначені досягнення освітянської галузі Каховського району, висловлені щирі слова вдячності і побажань на адресу всіх працівників освіти.

Кращі педагоги та працівники навчальних закладів отримали відзнаки та цінні подарунки  від керівництва  району, відділу освіти. А саме , за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою голови  районної державної адміністрації, голови районної ради нагороджені Падалка Алла Анатоліївна, учитель історії і правознавства Дмитрівської ЗОШ І- ІІІ ст., Пелагеча Олег  Олександрович, учитель  трудового навчання та географії  Семенівського навчально-виховного комплексу, Попельницька Марина Григорівна, завідувач дошкільного підрозділу Любимівської ЗОШ І- ІІІ ст.-дошкільного навчального закладу № 1.

Свої творчі дарунки присутнім подарували солісти М.Гнатюк, О.Коваленко, К.Доценк, К.Довбня, творчі колективи «Червона калина» (РБК імені Фрунзе), «Грація» («РЦДЮТ»), «Таврія» (Нова Каховка). иємний спогад.

Вересень 2018
« Сер

• Засідання

18 вересня 2018 року о 16 годині в кабінеті голови районної державної адміністрації відбудеться засідання громадської ради на якому обговорюватимуться питання впровадження реформ на містах. Запрошуємо усіх бажаючих