28-30 листопада поточного року на території виставкового центру Південний-EXPO (м.Львів, вул.. Щирецька, 36) ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, м. Львів) спільно з компанією Targi Kielce S.A/ (Республіка Польща) за підтримки Львівської обласної державної адміністрації вже вдруге організовується Міжнародна Агропромислова виставка «EuroAGRO 2017», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн в агропромисловому секторі.

Міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO має на меті створити платформу, де буде можливість доступу до знань та інновацій, які сьогодні впроваджує аграрний сектор; отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні проблеми в сільському господарстві, визначити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок, заключити договори на міжнародну співпрацю.

Асортимент продукції, який цьогоріч буде представлений на виставці  дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва. Зокрема, на площі 5000 кв.м. виставкового центру Південний-ЕКСПО буде представлено: агротехніку (комбайни, сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння; лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК українського та іноземного виробництва та ін.

Заплановані ділові заходи в рамках виставки «EUROAGRO 2017» сформовано відповідно до актуальних проблем агропромислового комплексу з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі. Серед важливих подій виставки – «Дні польського сільського господарства в Україні», які організовує Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві.

Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» – це ще один сміливий крок до євроінтеграції України!

Поспішайте зареєструватися.

Детальна інформація: http://www.galexpo.com.ua/agro/