Увечері 6 липня до Купайлиці прийшло майже все село. Були і пісні, і танці, і різноманітні конкурси: на кращий вінок і Марену, серед вболівальників та серед Іванів. Дзвінкоголосим співом радувала односельців талановита молодь: Настя Лопата й Вероніка Орищенко, дует сестер Соколовських – Вероніки і Маші, тріо «Волошковий цвіт».

А головною подією свята став конкурс красунь. Його програма була насичена й цікава: візитка з побажаннями до свята і хореографічна композиція, сучасний український костюм і пляжна мода, а також дефіле у вечірніх сукнях.

Кожна з конкурсанток мала продемонструвати і свій мистецькі здібності. Перукар Тетяна Білан, наприклад,  показала себе неперевершеною майстринею, роблячи вишукані зачіски. Ірина Кудрява показала ще одну грань свого таланту, сипнувши іскристим гумором. Та найбільший хист мають тавричанські красуні до пісень: завідуюча дитсадком Ірина Медекша,  бухгалтер ДПДГ «Асканійське» Катерина Постовалова і шкільний бібліотекар Наталя Хомяк саме з їх числа.

Авторитетному журі, до якого ввійшли голова Тавричанської громади Юрій Гречка і заступник директора ДПДГ «Асканійське» Наталя Сучкова, опинилося перед складним вибором, визначаючи переможця. І все ж  титул Купальської красуні дістався Наталі Хомяк, її суперницям – звання «Тавричанська красуня». Однак переможених не було: кожна отримала подарунки від господарства і відділу культури. А ще – почесне право пройти зі смолоскипами в руках і запалити купальське вогнище. То було неповторне і вражаюче видовище!

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА

25 липня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним