Сьогодні, 11 квітня 2018 року, у Каховській районній державній адміністрації відбувся І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець» метою якого є зростання професіоналізму, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях а також удосконалення знань і професійного рівня державних службовців.

Цього року у номінації “Кращий спеціаліст” взяли участь чотири державних службовця, які займають посади державної служби категорії “В”:

Юдіна Юлія-головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації;

Стинавська Наталія-головний спеціаліст відділу пенсій та персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Філоненко Артем-державний реєстратор прав на нерухоме майно відділу з питань надання адміністративних послуг управління економічного розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації;

Коломієць Лідія-головний спеціаліст відділу прогнозування доходів та розрахунків за енергоносії фінансового управління райдержадміністрації.

На цьому етапі Конкурсу учасники проходять онлайн – тестування на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу та законодавства про запобігання і протидію корупції, а також вирішують тестові завдання, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад, які займають учасники.

Учасників конкурсу привітала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Васильєва, побажавши їм удачі. Тетяна Вікторівна ознайомивши присутніх із системою оцінювання результатів тестування та зазначила, що участь у конкурсі беруть найбільш професійно підготовлені державні службовці, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Вітаємо учасників з успішним завершенням І етапу Конкурсу. Щиро бажаємо їм натхнення та перемог у наступних етапах І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”!

Квітень 2018
« Бер

• Колегія РДА

25 квітня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації   відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськість.