Календар
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2023-09-23.

21 липня 2021 року на території Каховського району відбулась знакова подія: відкриття Центрів надання адміністративних послуг в Костянтинівській, Зеленопідській та Асканія-Нова територіальних громадах. В урочистих заходах прийняли участь заступник голови обласної державної адміністрації Павло КУЛИК голова районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК, голова районної ради Валерій БРУСЕНСЬКИЙ, депутат обласної ради Віталій ШТАНЬКО, депутат районної ради Павло ЯРМІЙ та голови територіальних громад.

Центри надання адміністративних послуг відкриті в рамках проєкту «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та компанією NIRAS Sweden AB, головною метою яких є надання якісних адміністративних послуг. За рахунок коштів компанії було придбано комп’ютерну техніку та меблі для Центрів.

 

Через географічні особливості громад та велику віддаленість сіл від адміністративного центру, створено віддалені робочі місця у старостинських округах  Зеленопідської та Асканія-Нова територіальних громад.

Так відтепер мешканці Костянтинівської територіальної громади матимуть можливість отримувати 163 адміністративні послуги, Зеленопідської територіальної громади – 125 та Асканія-Нова територіальної громади – 172.

Для автоматизації роботи Центр адміністративних послуг Костянтинівської територіальної громади приєднали до інформаційного комплексу «Вулик», а також програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

 

Центру надання адміністративних послуг Зеленопідської територіальної громади  було вручено «Мобільний кейс», який дозволить маломобільним мешканцям громади отримати послуги на відстані, безпосередньо за місцем проживання це зменшить соціальну напругу та збільшить рівень задоволеності населення.

Відкриття належних Центрів адміністративних послуг дасть можливість ефективно реалізувати зобов’язання органів місцевого самоврядування щодо відповідальності за забезпечення комфортності, надійності та безпечності умов надання адміністративних послуг мешканцям громад.