В  спортивному залі Роздольненської ЗОШ відбувся традиційний турнір з волейболу серед чоловічих команд на кубок фермерського господарства «СВ – Дарія», присвячений 90 – ій річниці утворення Каховського району.

В змаганнях взяло участь 6 кращих команд району, які були розподілені на 2 групи. В першій групі переможцем стали волейболісти с.Коробки, другу сходинку посіли спортсмени с.Кам’янка і замкнули трійку волейболісти с.Архангельська Слобода.

В другій групі перше місце зайняли спортсмени с.Тавричанка, на другому місці опинилися волейболісти с.Чорнянка і на третій сходинці розташувалися спортсмени с.Роздольне.

Отже, у фінальній частині змагань за 5 – 6 місце, де  зустрілися команди с. Архангельська Слобода і с.Роздольне. Перемогу з рахунком 2 : 0 отримали волейболісти с.Арх. Слобода.

В матчі за 3 – 4 місця зустрілися команди с.Кам’янка і с.Чорнянка. Впертий і безкомпромісний поєдинок закінчився з рахунком 2 : 1 на користь волейболістів с.Чорнянка.

Ще більш напруженим і захоплюючий виявився поєдинок між командами с.Коробки і с.Тавричанка, де перемогу з рахунком 2 : 1 святкували волейболісти с.Коробки.

По закінченню змагань перший заступник голови районної державної адміністрації, голова районної федерації волейболу Віктор Балабанов вручив команді – переможцю перехідний кубок і диплом І – ступеня, команди – призери змагань були нагороджені дипломами відповідних ступенів, а команди – учасники турніру отримали грамоти та заохочуючи призи від організаторів турніру.

Учасники турніру висловлюють щиру подяку керівнику фермерського господарства « СВ – Дарія» Валерію Свиридовському за надану фінансову підтримку в проведенні цього заходу.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер