06 квітня заступник голови ОДА Євген Рищук зустрівся з делегацією турецьких підприємців на чолі з заступником міського голови м. Газіємір.

Херсонська область має багаторічні тісні стосунки з провінціями Республіки Туреччина, з огляду на геополітичне розташування України і Туреччини, традиційні економічні зв’язки (міста-побратими області – Зонгулдак і провінція Мерсін). Тому щороку зацікавленість у турецьких інвесторів до Херсонщини зростає, особливо у галузях альтернативних джерел енергії, агропромислового комплексу та туризму.

У ході свого візиту на Херсонщину делегація відвідала селище Малокаховка, де оглянули земельні ділянки під будівництво житлових будинків та селище Завітне з можливістю будівництва текстильного заводу (Любимівська ОТГ).

Ондер Кескін, заступник міського голови м. Газіємір поділився враженнями від перебування на Херсонщині та зазначив, що побачили багато цікавих локацій, де можна реалізувати проекти, так як область має за  статус екологічно чистої. Окрім цього зручне річкове і морське сполучення, теплий клімат та потужний потенціал.

Турецьких бізнесменів зацікавило будівництво заводу з виробництва текстилю після відвідування виробництва «Сантекс», яке як раз спеціалізується на такому виді виробництва.

Зі своє сторони підприємці області запропонували декілька інвестиційний проектів для реалізації, такі як «сухий порт» на базі ХБК та співпраця у морських перевезеннях через Скадовський морський порт.

«Сподіваюсь, що найближчим часом відбуватиметься розвиток як і міжрегіональних відносин, так і інвестиційного співробітництва між нашими регіонами. Впевнений, що започатковане сьогодні співробітництво матиме конкретні результати у вигляді спільно реалізованих проектів», – підсумував Євген Рищук та запросив гостей відвідати Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який відбудеться у м. Київ 21 вересня.

Турецькі бізнесмени також зацікавлені у презентації Херсонщині у своєму місті для розвитку подальшої співпраці, тому чекають на делегацію з області у своєму місті.

Квітень 2018
« Бер

• Колегія РДА

25 квітня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації   відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськість.